Atari Breakout

Atari Breakout Online

Każdy z nas chyba brał w klasyka jakim jest Atari… a jeśli tutaj trafiłeś i nie miałeś wcześniej stycznośći z tą grą to koniecznie powinieneś spróbować w niej swoich sił. Jak grać w atari? To proste! Po ekranie porusza się piłka która odbija się od krawędzi ekranu oraz bloków na nim się znajdujących. Twoim zadaniem jest wyczyszczenie planszy ze wszystkich bloków nie dopuszczając do tego aby piłka spadła. Zwracaj uwagę pod jakim kątem odbijasz piłkę bo to zdecyduje o jej trajektori lotu.

Różne tryby gry

Wybierz jeden z trzech trybów dostępnych w grze. Każdy z nich zapewni Ci unikalną rozrywkę i będzie wymagał od Ciebie trochę innej taktyki. W jednym z trybów klocki powoli opadają, więc musisz zbijać w pierwszej kolejności te najbliżej Ciebie, kolejny oferuje Ci podwójne platformy lub zagraj w klasyczna wersję Atari sterując jedną platformą.

Histori Atari Breakout

Historia tej gry sięga kilku dekad wstecz. Została ona stworzona w 1976 roku przez firmę „Atari” a sama gra nosi nazwę  „Breakout”. Często błędnie określana nazwą przedsiębiorstwa, które ją wyprodukowało. Pierwotnie pojawiła się ona wyłącznie na automaty do gier lecz w późniejszych latach doczekała się wersji na konsole domowe. Podbiła serca wielu milionów graczy, jest to tytuł do którego wraca się z łezką w oku.

Instrukcja do gry Atari Breakout

Graj za pomocą myszki lub strzałek.
do góry