Match 3 w zwierzęcym wydaniu

Best Pet Friends to urocza kolorowa grafika i mnóstwo zabawy na wiele godzin. Jest to gra typu trzy w jednej linii, jak sama nazwa wskazuje naszym celem jest połączenie trzech takich samych zwierzaków, aby sprawić by zniknęły z planszy. W każdym z 40 dostępnych poziomów masz do osiągnięcia konkretny cel. Aby odnieść sukces musisz osiągnąć określony wyniki. Napotkasz na swojej drodze różne utrudnienia, które urozmaicą rozgrywkę. Im więcej tych samych obiektów uda Ci się połączyć tym więcej zyskasz punktów i pojawią się dodatkowe ulepszenia, które pozwolą osiągnąć Ci cel. Za każdy ukończony poziom zostaniesz nagrodzony monetami, które możesz przeznaczyć na zakup dodatkowych ulepszeń. Poziomy w grze potrafią być bardzo wymagające więc zakup ulepszeń może być odpowiednim ruchem, jeśli dany poziom okaże się dla Ciebie zbyt trudny.

Best Pet Friends gra Gra zwierzaki połączenia match 3 best pet friends

Jak łączyć zwierzaki?

Przytrzymaj lewy klawisz myszy bądź palec na swoim ekranie i narysuj linię, która połączy takie same obiekty i sprawi ,że znikną. Postaraj się robić jak największe połączenia by zgarniać boosty i więcej monet za grę, które z całą pewnością Ci się przydadzą.

 

Kochasz zwierzaki? To zagraj w tą przesłodką grę 😉 Jeśli uda Ci się pokonać wszystkie poziomy, spróbuj swoich sił w Pet Connect.

Instrukcja do gry Best Pet Friends

Graj za pomocą myszki lub dotyku w telefonie/tablecie.
do góry