Jetpack Joyride

Jetpack Joyride

Zagłosuj
Jetpack Joyride Zagraj Jetpack Joyride Widziałeś kiedyś plecak odrzutowy wyposażony w pociski? Jeśli nie to musisz koniecznie sprawdzić jak sprawuje się w akcji! Zacznij niekończącą się podróz i dotrzyj jak najdalej omijając wszystkie przeszkody i niebezpieczeństwa napotkane na drodzę. Cel jest jeden – dotrzeć jak najdalej. Co czeka Cię w grze? Wcielasz się w postać Barreg Steakfries, zakładasz odlotowy … Continued
4.5 1 5 2
0 / 5 Średnia: 4.5 Głosów: 2

Średnia:

Graj teraz w Jetpack Joyride

Sprawdź podobne gry


Zagraj Jetpack Joyride

Widziałeś kiedyś plecak odrzutowy wyposażony w pociski? Jeśli nie to musisz koniecznie sprawdzić jak sprawuje się w akcji! Zacznij niekończącą się podróz i dotrzyj jak najdalej omijając wszystkie przeszkody i niebezpieczeństwa napotkane na drodzę. Cel jest jeden – dotrzeć jak najdalej.

Co czeka Cię w grze?

Wcielasz się w postać Barreg Steakfries, zakładasz odlotowy – odrzutowy plecak na swój stylowy kostium i ruszasz przed siebie. W grze czekają na Ciebie niezliczone armie kosmicznych żołnierzy, latające pułapki, rakiety… i wiele innych niebezpieczeństw. Nie martw się Twoja podróż nie będzie nudna po drodzę możesz przesiadać się do zwariowanych i równie niebezpiecznych pojazdów, motocykl, strój robota a jeśli interesuję Cię co jeszcze Cię czeka koniecznie musisz zagrać!

Zajrzyj również do działu gier friv, gdzie czeka na Ciebie wiele nowości.

Sprawdź inne kategorie gier online

Sprawdź inne gry online za darmo