The Smurfs Ocean Cleanup

The Smurfs Ocean Cleanup

Zagłosuj
The Smurfs Ocean Cleanup Każdy z nas lubi czasem wrócić do czasów dzieciństwa. Dlatego dobrze, jest mieć wtedy odpowiednie gry. Niewątpliwe taką grą jest Smerfy oczyszczanie oceanu. Jest to idealna gra na wieczorny relaks. Gra w Smerfy  Gra w Smerfy oczyszczanie oceanu to przeniesienie się w bajkowy świat tropików. Wyspa, na której Smerf pływa na łódce, została całkowicie zniszczona … Continued
3.2 1 5 5
0 / 5 Średnia: 3.2 Głosów: 5

Średnia:

Graj teraz w The Smurfs Ocean Cleanup

Sprawdź podobne gry


Każdy z nas lubi czasem wrócić do czasów dzieciństwa. Dlatego dobrze, jest mieć wtedy odpowiednie gry. Niewątpliwe taką grą jest Smerfy oczyszczanie oceanu. Jest to idealna gra na wieczorny relaks.

Gra w Smerfy 

Gra w Smerfy oczyszczanie oceanu to przeniesienie się w bajkowy świat tropików. Wyspa, na której Smerf pływa na łódce, została całkowicie zniszczona przez ich wiecznego wroga Gargamela i Azraela. Warto dodać, że za każdy wyczyszczony przedmiot z oceanu dostaje się monety. Natomiast monety można wymienić na to, by nasz Smerf był silniejszy i sprytniejszy. Można także wymienić monety na to, by wydłużyć wędkę, którą Smerf łowi przedmioty. W otchłani oceanu znajdują się także niesamowite skarby.

Na czym polega gra w Smerfy?

W tej grze wcielamy się w postać Smerfa, który za pomocą wędki zamierza oczyścić cały ocean. Gdy chcemy, by Smerf wciągnął zdobyte rzeczy do swojej łodzi, to wystarczy poruszyć myszką. By nasz Smerf zarzucił wędkę, to wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy. Gra ma kilka poziomów.

Jaki jest to rodzaj gry i na jakim urządzeniu można w nią grać?

Typ gry to cklikery, dla dzieci. Z gry można korzystać zarówno w przeglądarce internetowej, jak i na urządzeniach mobilnych.

Gra w Smerfy jest bardzo przyjemną i prostą grą, w którą można grać całą rodziną. Jest bardzo relaksująca. Warto też dodać, że sama grafika jest również bardzo interesująca. Widać od razu, że graficy bardzo dokładnie przygotowali się do powstania tej gry. Same kolory gry są także bardzo naturalne i zachęcające do grania.

Sprawdź inne gry online za darmo