2048 Edycja drewniana

2048 Edycja drewniana

Zagłosuj
2048 Edycja drewniana Szukasz nie tylko wciągającej gry, przy której doskonale się zrelaksujesz i odprężysz, ale także ciekawej zagadki logicznej, która wymagać będzie od Ciebie dokładnej analizy każdego ruchu? Taką grą jest bez wątpienia 2048 – my zaś proponujemy Ci ją w niezwykle estetycznym wydaniu. Pomimo, że mowa tutaj, rzecz jasna o wirtualnej, elektronicznej rozrywce, wysoka jakość gry … Continued
5 1 5 2
0 / 5 Średnia: 5 Głosów: 2

Średnia:

Graj teraz w 2048 Edycja drewniana

Sprawdź podobne gry


Szukasz nie tylko wciągającej gry, przy której doskonale się zrelaksujesz i odprężysz, ale także ciekawej zagadki logicznej, która wymagać będzie od Ciebie dokładnej analizy każdego ruchu? Taką grą jest bez wątpienia 2048 – my zaś proponujemy Ci ją w niezwykle estetycznym wydaniu. Pomimo, że mowa tutaj, rzecz jasna o wirtualnej, elektronicznej rozrywce, wysoka jakość gry sprawia, że podczas rozgrywki rzeczywiście możemy odczuć wrażenie, że operujemy eleganckimi, drewnianymi klockami – a to dopiero początek jej zalet.

2048 Edycja drewniana

Gra 2048 edycja drewniana to nie tylko nowy, ekskluzywny wygląd klocków. W porównaniu do tradycyjnej wersji gry zachodzi tu kilka zmian, z których najważniejsze są dodatkowe plansze, na których możemy toczyć rozgrywkę. Podczas bowiem, gdy tradycyjna wersja gry 2048 zakłada rozgrywkę na planszy o wymiarach 4×4, prezentowany dziś tytuł oferuje również cztery nowe, większe plansze o zwiększonym poziomie trudności, dzięki czemu gra nie znudzi nam się zbyt szybko. Ponadto klocki zdecydowanie bardziej różnią się od siebie kolorystycznie, dzięki czemu znajdowanie tych pasujących do siebie jest prostsze.

2048 edycja drewniana – o co tu chodzi?

Być może nie rozumiesz do końca zasad gry w 2048, dlatego chętnie Ci je przybliżymy. Jest to bowiem planszowa gra logiczna, w której Twoim celem jest takie przesuwanie znajdujących się na planszy klocków, by ich wartość sumowała się do 2048. Oczywiście, na początku gry plansza jest niemalże całkowicie pusta – znajdują się na niej jedynie dwa klocki, które należy ze sobą połączyć. Z każdym kolejnym naszym ruchem na planszy pojawia się jednak kolejny klocek o wartości 2 lub 4.

Oczywiście, zadanie nie jest tak proste, jak wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka. Dodawać do siebie możemy bowiem jedynie klocki o tych samych wartościach. Pamiętajmy też, że chociaż klocki przesuwać możemy zarówno w pionie, jak i w poziomie, każdy ruch przesuwa je tylko o jedno pole. Oznacza to, że grając nieostrożnie możemy przyblokować sobie dostęp do kolejnych klocków o tej samej wartości, a jego odblokowanie wcale nie jest łatwe.

2048 Edycja drewniana gra logiczna

Prezentujemy dziś grę, która jest prawdziwą ucztą dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić odrobinę wolnego czasu nie tylko doskonale się bawiąc, ale – przede wszystkim – ćwicząc swój umysł. Gra ta wymaga bowiem koncentracji i uwagi – poprawne wykonanie ruchu nie jest wcale tak łatwe, jak wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka. Ćwicząc swój umysł  za pomocą prezentowanego dziś tytułu rozwiniesz zaś zdolność kreatywnego, logicznego myślenia także w prawdziwym życiu – to naprawdę takie proste!

2048 edycja drewniana także dla najmłodszych

Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by w omawianą dziś grę zagrali także najmłodsi! Im także pomoże to rozwinąć zdolność logicznego myślenia. Co więcej, gra w 2048 wesprze młodsze dzieciaki w nauce podstaw matematyki – konkretnie dodawania i odejmowania. Stanowi wręcz idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym – a jeśli dziecko w nauce wesprą jego rodzice, z całą pewnością stanie się ona wspaniałym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu.

Zagraj w 2048 Edycja drewniana i ćwicz umysł

Grając regularnie w prezentowaną dziś grę zdecydowanie zwiększysz możliwości swojego umysłu. Pamiętaj, że jego trening jest, także dla zachowania odpowiedniego zdrowia psychicznego, dokładnie tak samo niezbędny, jak regularne ćwiczenia fizyczne. Pozwala też po prostu lepiej funkcjonować na co dzień – w tym osiągać coraz lepsze wyniki czy to w szkole, czy też w pracy. Trzeba zaś jasno powiedzieć, że mało jest tak prostych i przyjemnych rozrywek, jak darmowe gry online. Dlaczego by więc nie wybrać tytułu, który przy okazji doskonałej rozrywki zapewni Ci także możliwość regularnego ćwiczenia możliwości swojego umysłu?

Darmowa gra 2048 – Edycja drewniana

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną dobrą wiadomość: gra 2048 edycja drewniana jest dostępna na naszym portalu zupełnie za darmo. Nie musisz więc ani wykupywać dostępu, ani opłacać subskrypcji, ani nawet zakładać konta. Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz (a portal egierki dostępny jest zarówno z tradycyjnego komputera, czy laptopa, jak i z urządzeń mobilnych), dajemy Ci gwarancję zawsze bezpłatnego dostępu do tej gry, jak i kilku tysięcy zupełnie innych produkcji. Co więcej – wszystko to możliwe jest nie tylko bez jakiejkolwiek opłaty, ale też bez pobierania i instalacji. Po co bowiem masz oczekiwać na zainstalowanie się pliku z grą, skoro możesz uruchomić ją w ciągu kilku sekund?

Darmowa gra 2048 Edycja drewniana – wymagania systemowe

Omawiany tytuł nie ma wymagań systemowych w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Do gry wystarczy Ci dowolne urządzenie obsługujące język HTML5, niezależnie od systemu operacyjnego, czy daty produkcji – dotyczy to także urządzeń mobilnych. Ponieważ jednak oferujemy Ci darmowe gry online, musisz posiadać stabilne połączenie internetowe – w przeciwnym wypadku mogą bowiem występować problemy z jakością rozgrywki.

Sprawdź inne kategorie gier online

Sprawdź inne gry online za darmo