DRAWar.io

Gra online Drawar.io

Uwolnij swój talent artystyczny i rozwiązuj łamigłówki oparte na szkicach razem z innymi graczami w nowej grze w rysowanie i zgadywanie Drawar.io! Narysuj słowa sugerowane przez aplikację lub zgadnij, co rysuje ktoś inny, wpisz odpowiedź i sprawdź, czy jest poprawna. Porozmawiaj z resztą użytkowników, aby spróbować rozwiązać zagadkę.

Drawar.io to bitwa na najlepszy rysunek

Dotarcie na szczyt tabeli liderów to główny cel Drawar io. Jeśli uważasz, że wejście na szczyt pozwoli Ci się zrelaksować i poczuć się bezpiecznie, to się mylisz. Wielu graczy zacznie na ciebie polować za pieniądze, które zdobędziesz na pierwszym miejscu w Drawar io.

DRAWar.io jak dynamiczne kalambury na punkty

DRAWar.io to darmowa gra .io. To najlepsza gra towarzyska online. Jeśli ty i twoi przyjaciele utknęliście w domu, ale nadal chcecie spędzać czas, dlaczego nie dostać pokoju w drawar.io i narysować kilka obrazków? To gra io w stylu imprezowym, w której grasz przeciwko ludziom z całego świata.

Jak grać w DRAWar.io?

W swojej turze otrzymasz tajne słowo i zostaniesz poproszony o jego narysowanie. Twoi przyjaciele będą wtedy musieli spróbować zgadnąć, co rysujesz. Kto pierwszy zgadnie, otrzymuje punkty. Inni gracze mogą nadal zgadywać, ale za to, że mają rację, otrzymają mniej punktów.

Super gra towarzyska – rysowanie na ekranie

To fajna gra towarzyska, klasyczna w prawdziwym świecie gier internetowych. Jest to epoka, którą naukowcy nazywają „erą cybernetyczną”, w której wszystkie fajne, rzeczywiste działania są odtwarzane w Internecie lub „cyberprzestrzeni”, jak to nazywają naukowcy. Tak więc, kiedy spędzasz czas w internecie z grami online, ze swoimi analogowymi przyjaciółmi, dlaczego nie narysujesz kilku zdjęć na autostradzie informacyjnej i nie sprawisz, że wszyscy zgadną, kim oni są?

Drawar io z pewnością ma duże szanse, aby stać się twoją ulubioną grą io.

Kalambury online .io

Jeśli grałeś w kalambury na kurniku to z pewnością polubisz tę grę. Zasady sa podobne, tylko wikęszy fun i możesz zaprosić swoich przyjaciół do gry w kalambury online.

Instrukcja do gry DRAWar.io

Dołącz do lobby, w którym jeden z graczy jest losowo przydzielany przez SI do narysowania szkicu. Jeśli zostaniesz wybrany, będziesz mieć do wyboru kilka słów - powiedzmy, że są to „skarpeta”, „ciasto czekoladowe” i „samochód”. Powinieneś wybrać dowolną opcję i zacząć rysować ten obiekt bez literowania słowa za pomocą liter. Użyj myszki, aby narysować dostarczone obrazy. Zgadnij, kiedy twoi przyjaciele rysują. Im szybciej odpowiesz, tym wyższy wynik.
do góry