Squid Game Challenge

Squid Game Challenge

Zagłosuj
Squid Game Challenge O czym opowiada “Squid Challange”? Gra “Squid Challenge” nawiązuje bezpośredniego do słynnego koreańskiego serialu Netflixa “Squid Game”. Jest to najczęściej oglądany serial w historii platformy. Gra została stworzona przez firmę OneTwoPlay. Stara się ona odwzorować rozgrywki dziejące się w trakcie serialu. Dorośli ludzie są w nich zmuszeni do bawienia się w zabawy dla dzieci. Robią to przede wszystkim … Continued
3 1 5 2
0 / 5 Średnia: 3 Głosów: 2

Średnia:

Graj teraz w Squid Game Challenge

Sprawdź podobne gry


O czym opowiada “Squid Challange”?

Gra “Squid Challenge” nawiązuje bezpośredniego do słynnego koreańskiego serialu Netflixa “Squid Game”. Jest to najczęściej oglądany serial w historii platformy. Gra została stworzona przez firmę OneTwoPlay. Stara się ona odwzorować rozgrywki dziejące się w trakcie serialu. Dorośli ludzie są w nich zmuszeni do bawienia się w zabawy dla dzieci. Robią to przede wszystkim dla pieniędzy, gdzie każdy musi spłacić ogromne długi.

W grze spotkamy takie konkurencje jak przeciąganie się linami, wycinanie wzoru na ciastku albo popularną w Korei grę w “Kalmara”. Po każdej rundzie gracz otrzymuje określoną sumę pieniędzy. Liczy się tu refleks i cierpliwość, gdzie stawką jest życie. Każdy fałszywy ruch powoduje śmierć i odpadnięcie z gry. Stawka jest zatem ogromna.

Do jakiego gatunku zalicza się gra?

Gra należy do gatunku survivali, gdzie celem jest przeżycie. Liczy się w nich umiejętność unikania niebezpieczeństw i pokonywanie kolejnych przeciwników. Przypomina to pod pewnymi względami gry typu “Fortnite” albo “Vex 6”.  Należy ona też do nurtu gier “battle royale”, gdzie gracze mają za cel wyeliminować innych zawodników znajdujących się na mapie.

Jakie są zasady gry?

W pierwszej konkurencji celem graczy jest przejście za czerwoną linię. Poruszać można się jednak jedynie wtedy, kiedy odwraca się głowa ogromnej dziewczynki. Jeśli zauważy ona ruch zawodnika – ten jest zestrzeliwany. Na przejście konkurencji ma się trochę ponad minutę. Po każdej konkurencji otrzymuje się określoną sumę pieniędzy. Grę może wygrać tylko jeden zawodnik. Składa się ona z 6 różnorodnych etapów, które są dokładnie takie same jak w serialu.

Sprawdź inne kategorie gier online

Sprawdź inne gry online za darmo