Capture the Chickens

Złap wszystkie kurczaki!

Nasz główny bohater Areil musi zmieszyć się z wyzwaniem. Z farmy na której mieszka uciekły kurczaki, musi on teraz wyruszyć w ich poszukiwania i złapać je wszystkie, pomóż mu w jego niesamowitej przygodzie.  Na swoje drodze spotka wiele różnego rodzaju pułapek i przeszkód. Capture The chickens to gra zręcznościowa osadzona w widoku typowych gier platformowych dobrze nam znanych chociażby z serii gier Mario. Zbieraj porozrzucane na swojej drodze jabłka i inne przedmioty, które mogą Ci w realizacji celu i misji.

Jak łapać kurczaki?

Jeśli już napotkasz na swoje drodze kurczaka, użyj magicznej różdzki, która wytworzy bańkę łapiącą zagubione kurczaku. Skacząc po kurczakach i innych stworkach napotkanych na swojej drodzę możesz je obezwładnić, lecz uważaj podwójny skok od razu wybudza obezwładnioną postać. Postaraj się złapać wszystkie kurczaki i dowiedz się jaki straszny potwór stoi za tym wszystkim i sprowadź uciekinierów z farmy bezpiecznie z powrotem do domu.

Instrukcja do gry Capture the Chickens

Poruszaj się za pomocą strzałek lub dotyku w Twoim urządzeniu mobilnym. Reszta instrukcji pojawi się bezpośrednio w grze.
do góry